Prepychové spálne: Chat s vývojármi + obrázky


The Sims 3 Prepychové spálne / Přepychové ložniceVčera večer sa konalo ďalšie živé vysielanie vývojárov – tentokrát ku kolekcii The Sims 3 Prepychové spálne, ktorá vychádza už o 2 týždne, t.j. 27. januára 2012. (Chcel som o tom informovať v predstihu, ale akosi som na to pozabudol, začo sa vám týmto ospravedlňujem.) Ako obvykle aj teraz sa fanúšikovia počas tohto vysielania mohli dozvedieť nové informácie priamo z prvej ruky, mohli sa formou chatu niečo opýtať alebo iba tak sledovať zábery z hry. Záznam videa z tejto udalosti nájdete tu (alebo si pozrite fotozáznam).

The Sims 3 Prepychové spálne / Přepychové ložniceThe Sims 3 Prepychové spálne / Přepychové ložniceThe Sims 3 Prepychové spálne / Přepychové ložniceThe Sims 3 Prepychové spálne / Přepychové ložnice

Mimo živého vysielania boli zverejnené aj nové obrázky (viď vyššie). Ide o 4 koncepty spodného prádla spolu s jeho ukážkami v nástroji na tvorbu Simov a takisto aj jeden párty-screenshot z tajomného prostredia upírov v tematike Prepychových spální (obrázok teda kvôli upírom využíva aj prvky dodatku Po zotmení). Ak by ste boli zvedaví napríklad na načítavaciu obrazovku tohto minidodatku, ktorá je tentokrát veľmi romantická, už teraz máte možnosť si ju na YouTube pozrieť.

Môžete zanechať komentár nižšie. Spätné odkazy nie sú povolené.

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims3.com resp. inými stranami v spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk – Miesto Simov za dúhou. Je zakázané ho kopírovať.
Powered by WordPress | Buy cheap cell phones at iFreeCellPhones.com | Thanks to iCellPhonePlans.com, Facebook Games and Free Ads